Stokke måtte gi tapt i England

av | 6 november, 2018 - 12:55 | Melanie Stokke

Melanie Stokke klarte ikke å vinne kvalifiseringsfinalen i Shrewsbury.

Den norske 21-åringen har slitt med store skade- og sykdomsproblemer dette året og er enda ikke tilbake på topp. For andre runde uke på rad røk hun ut i kvalifiseringsfinalen til en 25.000-dollarsturnering.

Veteranen Ana Vrljic ble for sterk og vant 6-0, 6-2. Den kroatiske 34-åringen er nummer 596 i verden, men var oppe på 180.-plass i 2013.

Stokke tar nå en liten turneringspause for å fortsette treningsarbeidet.

Relaterte artikler

Relaterte artikler

Norsk suksess i Sverige

Norsk suksess i Sverige

Både Viktor Durasovic og Melanie Stokke kom til finalen av TP/Gardell Open i Båstad, men kun en av dem tok tittelen.

Følg oss på sosiale medier:

Abonner på Tennis Norge magasinet!

Magasinet Tennis Norge gir et dypere innblikk i norsk og internasjonal tennis. Les reportasjer om den nye generasjonen, de etablerte stjernene- og legendene som definerte sporten.

I tillegg inneholder magasinet mye spennende informasjon om aktuelle tennis-tema, samt trening, helse og livsstil.

Arkiv